Cofnij do listy

Ruszyliśmy z kontem Occubee na YouTube!

Zapraszamy na nasze konto na YouTube, gdzie w krótkich materiałach video opowiadamy o sile sztucznej inteligencji oraz jej wpływie na budowanie przewagi konkurencyjnej w retailu, produkcji, dystrybucji i e-commerce.

Occubee, platforma SaaS wykorzystująca siłę sztucznej inteligencji do prognozowania sprzedaży iautomatyzacji procesów w ramach łańcucha dostaw, powstała po to, by wspierać firmy w budowaniu przewagi konkurencyjnej i stawaniu się – oraz pozostawaniu – liderami na rynku. Na naszym kanale na YouTube pokazujemy, w jaki sposób za sprawą Artificial Intelligence oraz Machine Learningu możliwe jest zwiększanie sprzedaży, ograniczanie kosztów, poprawa efektywności działań i bardziej adekwatne odpowiadanie na oczekiwania klientów.

Nasze konto na YouTube to kompendium wiedzy, w którym znajdziesz szereg materiałów definiujących najważniejsze wyzwania biznesowe w retailu, produkcji, dystrybucji czy e-commerce. Analizujemy z biznesowego punktu widzenia trudności, jakie dotykają niemal na co dzień przedsiębiorców w obszarze prognozowania i zarządzania łańcuchem dostaw.

Podpowiadamy także, w jaki sposób sztuczna inteligencja i Machine Learning pozwalają optymalizować te procesy, minimalizując wystąpienie out-of-stocków i overstocków, finalnie przyczyniając się do wzrostu przychodów firmy i budowania przewagi konkurencyjnej.

Zachęcamy do śledzenia naszej aktywności. Gwarantujemy wiele biznesowych i edukacyjnych materiałów wideo. Kliknij TUTAJ, by zasubsrybować nasz kanał i być na bieżąco z informacjami na temat wykorzystania AI i ML w biznesie.

Lubisz wiedzieć więcej?

Dołącz do naszego newslettera

Newslettery wysyłane są w formacie wiadomości e-mail, nie częściej niż raz w miesiącu bądź niezwłocznie w przypadku istotnych aktualności/zmian/treści edukacyjnych. Więcej w regulaminie.