Cofnij do listy
Webinar
Demand Management
Food

Jak zmiana pogody wpływa na popyt konsumencki?

Julita Ziółek, Account Executive w Occubee, podczas webinaru opowiada o tym, jak zmiana pogody wpływa na popyt konsumencki i przedstawia potencjalne rozwiązania tych wyzwań.

Obejrzyj webinar

Dowiedz się:

Jakie czynniki decydują o popycie konsumenckim w branży FMCG

Należą do nich m.in. wzrost temperatury, który warunkuje popyt na zimne napoje i lody; deszcz, który oznacza często wyższą wartość koszyka zakupowego czy palące słońce, które przyczynia się do popytu na kremy i balsamy z filtrami UVA/UVB.

Jakie czynniki decydują o popycie konsumenckim w branży wnętrzarskiej

W branży wnętrzarskiej istotne będą m.in. skrajne warunki pogodowe, które zatrzymują prace budowlane; upalna pogoda, która warunkuje popyt na klimatyzatory czy meble ogrodowe.

Jak Machine Learning odpowiada na wyzwania dotyczące zmiennych warunków pogodowych

Modele Machine Learning umożliwiają analizę wpływu zmiany pogody na sprzedaż w przeszłości, określenie wag poszczególnych czynników wpływających na prognozę, a także wielokrotne trenowanie modeli i weryfikację wygenerowanych przez nie prognoz.

Lubisz wiedzieć więcej?

Wypełnij formularz i obejrzyj webinar!

Lubisz wiedzieć więcej?

Dołącz do naszego newslettera

Newslettery wysyłane są w formacie wiadomości e-mail, nie częściej niż raz w miesiącu bądź niezwłocznie w przypadku istotnych aktualności/zmian/treści edukacyjnych. Więcej w regulaminie.