Cofnij do listy
Video
Replenishment
Home décor

Ograniczona przestrzeń ekspozycyjna. Jak optymalizować zatowarowanie?

Michał Koziara - współtwórca Occubee - analizuje wyzwania branży home décor związane z ograniczoną przestrzenią w sklepach, dużą liczbą różnych kodów SKU, różnymi gabarytami produktów oraz koniecznością atrakcyjnej ekspozycji towarów.

Przejdź do wideo

Z materiału wideo dowiesz się:

W jaki sposób optymalnie zaplanować przestrzeń ekspozycyjną w sklepach offline

W tradycyjnym, offline’owym, modelu sprzedaży, każdy retailer boryka się z ograniczoną przestrzenią ekspozycyjną, zwłaszcza, jeśli w ofercie znajduje się bardzo wiele produktów.

Jak skutecznie prognozować sprzedaż dla konkretnych produktów w sklepach

Ograniczona przestrzeń ekspozycyjna musi być świetnie wykorzystana dla szerokiego asortymentu nie tylko w ramach sklepu, ale także w ramach sekcji zdefiniowanych w sklepach.

Jak uniknąć braków towarowych i nadmiernego zapełnienia magazynu

Na podstawie prognoz sprzedaży możliwe jest dostarczenie nie tylko danych ilościowych, ale i jakościowych. Odpowiedź na pytanie, które produkty i w jakich ilościach powinny znaleźć się w wybranych sekcjach przyczynia się do uniknięcia out-of-stocków i overstocków.

Poprzednie wideo Sezonowość sprzedaży w branży home décor
Następne wideo Utracona sprzedaż w branży fashion

Lubisz wiedzieć więcej?

Dołącz do naszego newslettera

Newslettery wysyłane są w formacie wiadomości e-mail, nie częściej niż raz w miesiącu bądź niezwłocznie w przypadku istotnych aktualności/zmian/treści edukacyjnych. Więcej w regulaminie.