Cofnij do listy
Video
Demand Management Replenishment
Other

Rewolucja w łańcuchu dostaw. Nowe technologie w praktyce

Paweł Birecki, ekspert z zakresu S&OP oraz Julita Ziółek z Occubee rozmawiają na temat problemów i wyzwań, z jakimi borykają się firmy w obszarze supply chain, a także omawiają najnowsze trendy i technologie, które mogą pomóc wznieść biznes na wyższy poziom.

Przejdź do wideo

Z materiału wideo dowiesz się:

Jakie problemy obecnie dotykają firmy w obszarze supply chain?

Dowiedz się, jak zmieniające się trendy rynkowe, złożoność procesów logistycznych i brak wiedzy na temat nowych technologii wpływają na wyzwania, przed którymi stoją firmy w dziedzinie supply chain.

Jakie nowe technologie mają wpływ na retail oraz produkcję?

Odkryj, jak sztuczna inteligencja, automatyzacja, analiza danych i Internet Rzeczy (IoT) rewolucjonizują sposób, w jaki firmy zarządzają swoimi łańcuchami dostaw, poprawiając efektywność, precyzję prognozowania i reagowanie na zmienne warunki rynkowe.

Jakie są kluczowe czynniki sukcesu w dzisiejszym świecie biznesu?

Poznaj istotne umiejętności i strategie, które są niezbędne dla firm w celu skutecznego zarządzania zmianami, dostosowania się do nowych trendów rynkowych oraz wykorzystywania innowacyjnych rozwiązań w łańcuchu dostaw.

Poprzednie wideo Jak zaadresować problem minimów transportowych w branży home décor?
Następne wideo Jak zaplanować sprzedaż nowej kolekcji w branży fashion?

Lubisz wiedzieć więcej?

Dołącz do naszego newslettera

Newslettery wysyłane są w formacie wiadomości e-mail, nie częściej niż raz w miesiącu bądź niezwłocznie w przypadku istotnych aktualności/zmian/treści edukacyjnych. Więcej w regulaminie.