Cofnij do listy
Video
Replenishment
Home décor

Trendy w home décor. Jak je wyprzedzić, by zachować przewagę konkurencyjną?

Michał Koziara - współtwórca Occubee - opowiada o tym, w jaki sposób identyfikować mikro- i makrotrendy w branży wnętrzarskiej oraz jak prognozować popyt i sprzedaż przy ich uwzględnieniu.

Przejdź do wideo

Z materiału wideo dowiesz się:

W jaki sposób trafnie odpowiadać na potrzeby klientów, identyfikując mikro- i makrotrendy

W branży home décor istotne są trendy. Stale zmieniające się preferencje wymuszają innowacje i kreatywne rozwiązania. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom klientów i budować przewagę konkurencyjną na rynku.

Jak zapewnić adekwatną liczbę produktów w poszczególnych sklepach

Identyfikacja trendów, w rozróżnieniu na te mikrotrendy oraz globalne makrotrendy, pozwala dostosować asortyment i stock w danym sklepie pod kątem realnego popytu.

W jaki sposób wykorzystywać sztuczną inteligencję do zwiększania przychodów

Bazując na realnej sprzedaży możliwe jest generowanie prognoz na poziomie danego SKU i danego sklepu w perspektywie dni, tygodni, miesięcy. Pozwala to identyfikować lokalne mikrotrendy. Z perspektywy lokalnego klienta oferta jest dopasowana do jego potrzeb, a z perspektywy retailera oznacza to wzrost sprzedaży.

Poprzednie wideo Pojedyncza sztuka w branży fashion
Następne wideo Sezonowość sprzedaży w branży home décor

Lubisz wiedzieć więcej?

Dołącz do naszego newslettera

Newslettery wysyłane są w formacie wiadomości e-mail, nie częściej niż raz w miesiącu bądź niezwłocznie w przypadku istotnych aktualności/zmian/treści edukacyjnych. Więcej w regulaminie.