Cofnij do listy
Video
Replenishment
Fashion

Wpływ zwrotów na branżę fashion

Magdalena Ubik oraz Lennard Molenkamp w materiale wideo zagłębiają się w dynamikę e-commerce oraz wyzwania, z którymi borykają się sprzedawcy, zwłaszcza w obszarze zwrotów i zachowań konsumentów.

Przejdź do wideo

Z materiału wideo dowiesz się:

Jak wzrost sprzedaży w e-commerce wpływa na liczbę zwrotów

Zwiększenie sprzedaży w e-commerce to sukces dla detalistów, który pociąga za sobą również wyzwania takie jak zwroty. Te są szczególnie znaczące w branży fashion, gdzie wskaźnik zwrotów może sięgać nawet 40% z powodu różnych rozmiarów, oczekiwań czy nowych zachowań konsumenckich.

Dlaczego warto dokładnie opisywać produkty dla konsumentów

Detaliści starają się unikać potencjalnych zwrotów poprzez bardziej precyzyjne opisywanie produktów, co może pomóc konsumentom w dokonaniu trafniejszych wyborów.

W jaki sposób dane dotyczące zwrotów mogą poprawić operacje i doświadczenie klienta

Używanie danych dotyczących zwrotów i ich dokładna analiza pozwalają detalistom podejmować decyzje oparte na danych, co może przyczynić się do poprawy operacji i doświadczenia klienta, nawet jeśli nie jest możliwa zmiana zachowań konsumentów.

Poprzednie wideo Jak ograniczyć problem przesunięć międzysklepowych?
Następne wideo Wiele magazynów obsługujących ten sam rynek. Wyzwania w tym obszarze

Lubisz wiedzieć więcej?

Dołącz do naszego newslettera

Newslettery wysyłane są w formacie wiadomości e-mail, nie częściej niż raz w miesiącu bądź niezwłocznie w przypadku istotnych aktualności/zmian/treści edukacyjnych. Więcej w regulaminie.