Cofnij do listy
Video
Demand Management Replenishment
Other

Zrównoważony łańcuch dostaw: Przyszłość w kolorach S&OP i AI w służbie ESG

Paweł Birecki, ekspert z zakresu S&OP oraz Julita Ziółek z Occubee prowadzą nas przez labirynt wyzwań i problemów stojących przed przedsiębiorstwami w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Podczas rozmowy odkrywają wspólnie, jak zaawansowane narzędzia prognozowania sprzedaży i wykorzystanie sztucznej inteligencji w automatyzacji procesów mogą przyczynić się do osiągnięcia celów związanych z ESG.

Przejdź do wideo

Z materiału wideo dowiesz się:

Jak narzędzia prognozowania sprzedaży i AI mogą przyczynić się do osiągnięcia celów ESG?

Dowiedz się, jak zaawansowane technologie w prognozowaniu i sztuczna inteligencja nie tylko usprawniają procesy w łańcuchu dostaw, ale także pomagają w realizacji strategii zrównoważonego rozwoju.

Dlaczego innowacyjne podejścia w zarządzaniu łańcuchem dostaw są kluczowe dla zrównoważonego rozwoju?

Odkryj, jak nowoczesne metody zarządzania łańcuchem dostaw, w tym automatyzacja i analiza danych, przyczyniają się do ekologicznej odpowiedzialności i efektywności operacyjnej, odpowiadając na rosnące wymagania rynkowe dotyczące zrównoważonego rozwoju.

W jaki sposób optymalizacja procesów biznesowych wpływa na efektywność i minimalizuje wpływ na środowisko?

Poznaj, jakie praktyki i technologie umożliwiają firmom minimalizację negatywnego wpływu na środowisko, przez co stają się bardziej zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Poprzednie wideo Produkty sezonowe a sezonowość – jak przygotować się na szczyt sprzedaży?

Lubisz wiedzieć więcej?

Dołącz do naszego newslettera

Newslettery wysyłane są w formacie wiadomości e-mail, nie częściej niż raz w miesiącu bądź niezwłocznie w przypadku istotnych aktualności/zmian/treści edukacyjnych. Więcej w regulaminie.